Nokia 5310 (2020)
Parametre Nokia 5310 (2020)
Základné informácie
| Výrobca | Nokia |
| Názov modelu | 5310 (2020) |
| Označenia modelu | TA-1230 (Medzinárodné) TA-1212 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 02. Apríla 2020 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 02. Apríla 2020 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €70 |
Dizajn
| Výška | 123.7 mm (4.87 palca) |
| Šírka | 52.4 mm (2.06 palca) |
| Hrúbka | 13.1 mm (0.52 palca) |
| Hmotnosť | 88 g (3.10 oz) |
| Farby | Čierna/Červená, Biela/Červená |
Displej
| Typ displeja | TFT LCD |
| Uhlopriečka | 2.4 palca |
| Rozlíšenie | 240 × 320 pixelov |
| Pomer strán | 4:3 |
| Hustota pixelov | 167 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 27.5% |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Bezrámečkový displej | Nie |
Hardvér
| Čipset | MediaTek MT6260A |
| Počet jadier CPU | 1 |
| Výrobný proces | 40 nm |
| Max. frekvencia CPU | 360 MHz |
| Architektúra CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektúra | ARM7EJ-S |
| Typ pamäte | PSRAM |
| RAM | 8MB |
| Úložisko | 16MB |
| Varianty | 16MB 8MB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDHC |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Nie |
Batéria
| Typ | Li-Ion |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Vymeniteľnosť | Vyberateľná |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Mini-SIM + Mini-SIM) |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 MHz |
Pripojenie
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Áno, v3.0 + HS |
| USB porty | Micro-USB 1.1 |
| GPS | Nie |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| Zvuk | Duálne reproduktory |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Ďalšie funkcie | Vyhradené hardvérové tlačidlá na ovládanie MP3 |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Nokia 5310 (2020)
Video recenzie
Fotky Nokia 5310 (2020)
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Nokia 5310 (2020)?
Cena Nokia 5310 (2020) je €70 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Nokia 5310 (2020) uvedený na trh?
Nokia 5310 (2020) bol oficiálne predstavený Štvrtok, 02. Apríla 2020.
-
Je Nokia 5310 (2020) dostupný v obchodoch?
Nie, Nokia 5310 (2020) už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Nokia 5310 (2020)?
Nokia 5310 (2020) váži približne 88 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Nokia 5310 (2020)?
Displej Nokia 5310 (2020) má uhlopriečku 2.4 palca.
-
Podporuje Nokia 5310 (2020) siete 5G?
Nie, Nokia 5310 (2020) nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Nokia 5310 (2020)?
Nokia 5310 (2020) nemá žiadne fotoaparáty.