Nokia X100
Parametre Nokia X100
Základné informácie
| Výrobca | Nokia |
| Názov modelu | X100 |
| Dátum predstavenia | Utorok, 09. Novembra 2021 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 19. Novembra 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €220 |
Dizajn
| Výška | 171.4 mm (6.75 palca) |
| Šírka | 79.7 mm (3.14 palca) |
| Hrúbka | 9.1 mm (0.36 palca) |
| Hmotnosť | 217 g (7.65 oz) |
| Farby | Polnočná modrá |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.67 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 395 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 78.6% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 480 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 8 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 6GB |
| Úložisko | 128GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Štvoritý fotoaparát | 48 MPx ( Širokouhlý ) PDAF 5 MPx ( Ultraširokouhlý ) 2 MPx ( Makro ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Optika Zeiss |
| Formáty videa | Áno |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4470 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Nokia X100
Video recenzie
Fotky Nokia X100
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Nokia X100?
Cena Nokia X100 je €220 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Nokia X100 uvedený na trh?
Nokia X100 bol oficiálne predstavený Piatok, 19. Novembra 2021.
-
Je Nokia X100 dostupný v obchodoch?
Áno, Nokia X100 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Nokia X100?
Nokia X100 váži približne 217 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Nokia X100?
Displej Nokia X100 má uhlopriečku 6.67 palca.
-
Podporuje Nokia X100 siete 5G?
Áno, Nokia X100 podporuje 5G v pásmach: n25, n41, n66, n71.
-
Koľko fotoaparátov má Nokia X100?
Nokia X100 má vzadu Štvoritý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.