OnePlus 6T McLaren
Parametre OnePlus 6T McLaren
Základné informácie
| Výrobca | OnePlus |
| Názov modelu | 6T McLaren |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 13. Decembra 2018 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 13. Decembra 2018 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €700 |
Dizajn
| Výška | 157.5 mm (6.20 palca) |
| Šírka | 74.8 mm (2.94 palca) |
| Hrúbka | 8.2 mm (0.32 palca) |
| Hmotnosť | 185 g (6.53 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Sklo Rám: Hliník Predná strana: Gorilla sklo 6 |
| Farby | Rýchlosť pomaranča |
Displej
| Typ displeja | Optic AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.41 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2340 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 402 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 85.6% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 6 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 845 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 10 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.8 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.8 GHz – Cortex-A75 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 630 |
| RAM | 10GB |
| Úložisko | 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 256GB 10GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 9.0 (Pie), Možno aktualizovať na {0} Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | OxygenOS 10.0 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 16 MPx, ƒ/1.7, 25 mm ( Širokouhlý ), 1.22 μm, 1/2.6" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 20 MPx, ƒ/1.7, 25 mm ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/2.8" Veľkosť snímača PDAF |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Režim nepretržitého snímania Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 480 fps |
| Video funkcie | Auto HDR, Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0, 25 mm ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/3.06" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 3700 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Výkon káblového nabíjania | 30 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE (5CA) Cat16 1024/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | DLNA, Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie OnePlus 6T McLaren
Video recenzie
Fotky OnePlus 6T McLaren
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu OnePlus 6T McLaren?
Cena OnePlus 6T McLaren je €700 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol OnePlus 6T McLaren uvedený na trh?
OnePlus 6T McLaren bol oficiálne predstavený Štvrtok, 13. Decembra 2018.
-
Je OnePlus 6T McLaren dostupný v obchodoch?
Nie, OnePlus 6T McLaren už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren váži približne 185 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja OnePlus 6T McLaren?
Displej OnePlus 6T McLaren má uhlopriečku 6.41 palca.
-
Koľko fotoaparátov má OnePlus 6T McLaren?
OnePlus 6T McLaren má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.