OnePlus Nord N100
Parametre OnePlus Nord N100
Základné informácie
| Výrobca | OnePlus |
| Názov modelu | Nord N100 |
| Označenia modelu | BE2013 (Medzinárodné) BE2015 (Medzinárodné) BE2011 (Medzinárodné) BE2012 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 26. Októbra 2020 |
| Dátum uvedenia | Streda, 11. Novembra 2020 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €80 |
Dizajn
| Výška | 164.9 mm (6.49 palca) |
| Šírka | 75.1 mm (2.96 palca) |
| Hrúbka | 8.5 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 188 g (6.63 oz) |
| Konštrukčné materiály | Rám: Plast Predná strana: Gorilla sklo 3 |
| Farby | Farba polnočného mrazu |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.52 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1600 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 269 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 82.9% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 3 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 460 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 11 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1.8 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Qualcomm Kryo 240 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB |
| Úložisko | 64GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | OxygenOS 10.5.9 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 13 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) PDAF 2 MPx ( Makro ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.0 |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE Cat13 400/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie OnePlus Nord N100
Video recenzie
Fotky OnePlus Nord N100
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu OnePlus Nord N100?
Cena OnePlus Nord N100 je €80 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol OnePlus Nord N100 uvedený na trh?
OnePlus Nord N100 bol oficiálne predstavený Streda, 11. Novembra 2020.
-
Je OnePlus Nord N100 dostupný v obchodoch?
Áno, OnePlus Nord N100 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu OnePlus Nord N100?
OnePlus Nord N100 váži približne 188 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja OnePlus Nord N100?
Displej OnePlus Nord N100 má uhlopriečku 6.52 palca.
-
Podporuje OnePlus Nord N100 siete 5G?
Nie, OnePlus Nord N100 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má OnePlus Nord N100?
OnePlus Nord N100 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.