OnePlus Nord N200 5G
Parametre OnePlus Nord N200 5G
Základné informácie
| Výrobca | OnePlus |
| Názov modelu | Nord N200 5G |
| Označenia modelu | DE2118 (Medzinárodné) DE2117 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 21. Júna 2021 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 25. Júna 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €170 |
Dizajn
| Výška | 163.1 mm (6.42 palca) |
| Šírka | 74.9 mm (2.95 palca) |
| Hrúbka | 8.3 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 189 g (6.67 oz) |
| Farby | Modrá |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.49 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 405 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 83.7% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 480 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 8 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.0 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A55 Cortex-A76 Qualcomm Kryo 460 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 4GB |
| Úložisko | 64GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Nadstavba | OxygenOS 11 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 13 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) PDAF 2 MPx ( Makro ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Kontinuálne automatické zaostrovanie Režim nepretržitého snímania Automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu (CDAF) Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Geotagovanie Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Makro režim Panoráma Fázové detekčné automatické zaostrovanie (PDAF) Režim scény Samospúšť Ťuknite pre zaostrenie Nastavenia vyváženia bielej |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.1 |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Single SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE Cat15 800/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n2 (1900), n25 (1900), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie OnePlus Nord N200 5G
Video recenzie
Fotky OnePlus Nord N200 5G
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu OnePlus Nord N200 5G?
Cena OnePlus Nord N200 5G je €170 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol OnePlus Nord N200 5G uvedený na trh?
OnePlus Nord N200 5G bol oficiálne predstavený Piatok, 25. Júna 2021.
-
Je OnePlus Nord N200 5G dostupný v obchodoch?
Áno, OnePlus Nord N200 5G je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu OnePlus Nord N200 5G?
OnePlus Nord N200 5G váži približne 189 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja OnePlus Nord N200 5G?
Displej OnePlus Nord N200 5G má uhlopriečku 6.49 palca.
-
Podporuje OnePlus Nord N200 5G siete 5G?
Áno, OnePlus Nord N200 5G podporuje 5G v pásmach: n2, n25, n41, n66, n71.
-
Koľko fotoaparátov má OnePlus Nord N200 5G?
OnePlus Nord N200 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.