OnePlus Pad 4
Parametre OnePlus Pad 4
Základné informácie
| Výrobca | OnePlus |
| Názov modelu | Pad 4 |
| Dátum predstavenia | Piatok, 24. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 30. Apríla 2026 |
| Stav | Čoskoro |
| Ceny | €600 |
Dizajn
| Výška | 289.7 mm (11.41 palca) |
| Šírka | 209.8 mm (8.26 palca) |
| Hrúbka | 5.9 mm (0.23 palca) |
| Hmotnosť | 672 g (23.70 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: hliník Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | Hnedá, Zelená |
| Dizajnové detaily | Magnetický konektor príslušenstva, Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 13.2 palca |
| Rozlíšenie | 2400 × 3392 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Hustota pixelov | 315 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 87.2% |
| Maximálny jas | 1000 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | 68 miliárd farieb Kapacitný dotykový displej Dolby Vision Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 4.6 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | OxygenOS 16 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Senzor farebného spektra |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 13380 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 80 W |
Sieť
| Mobilné siete | Nie |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Nie |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | 8 reproduktorov, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia (iba pre príslušenstvo) |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky OnePlus Pad 4
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu OnePlus Pad 4?
Cena OnePlus Pad 4 je €600 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy sa očakáva uvedenie OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 by mal prísť na trh Štvrtok, 30. Apríla 2026.
-
Je OnePlus Pad 4 dostupný v obchodoch?
Nie, OnePlus Pad 4 ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je hmotnosť modelu OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 váži približne 672 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja OnePlus Pad 4?
Displej OnePlus Pad 4 má uhlopriečku 13.2 palca.
-
Koľko fotoaparátov má OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.