OnePlus RT
Parametre OnePlus RT
Základné informácie
| Výrobca | OnePlus |
| Názov modelu | RT |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 16. Decembra 2021 |
| Dátum uvedenia | Streda, 01. Decembra 2021 |
| Stav | Zrušený |
Dizajn
| Výška | 162.2 mm (6.39 palca) |
| Šírka | 74.6 mm (2.94 palca) |
| Hrúbka | 8.3 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 198 g (6.98 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Strieborná |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.62 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 398 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 87.4% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 5 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.84 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| Typ pamäte | LPDDR4X, LPDDR5 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Nadstavba | ColorOS 11.3 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokouhlý ), 1.0 μm Optická stabilizácia obrazu (OIS) 16 MPx, ƒ/2.2, 14 mm ( Ultraširokouhlý ), 1.0 μm, 1/3.6" Veľkosť snímača 2 MPx, ƒ/2.4 ( Makro ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Video funkcie | Auto HDR, Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.4 ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/3.06" Veľkosť snímača Automatické HDR |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4500 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Výkon káblového nabíjania | 65 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky OnePlus RT
Často kladené otázky
-
Kedy sa očakáva uvedenie OnePlus RT?
OnePlus RT nebude uvedený, pretože bol zrušený.
-
Je OnePlus RT dostupný v obchodoch?
Nie, OnePlus RT nie je v predaji, pretože ho výrobca zrušil.
-
Aká je hmotnosť modelu OnePlus RT?
OnePlus RT váži približne 198 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja OnePlus RT?
Displej OnePlus RT má uhlopriečku 6.62 palca.
-
Koľko fotoaparátov má OnePlus RT?
OnePlus RT má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.