Oppo A6c
Parametre Oppo A6c
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | A6c |
| Označenia modelu | CPH2895 (Medzinárodné) PMC110 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €130 |
Dizajn
| Výška | 166.5 mm (6.56 palca) |
| Šírka | 78.5 mm (3.09 palca) |
| Hrúbka | 8.9 mm (0.35 palca) |
| Hmotnosť | 215 g (7.58 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Plast Rám: Plast Vpredu: Sklo |
| Farby | Hnedá, Fialová, Biela |
| Odolnosť | Prachotesný a vodotesný (proti striekaniu vody) |
| Certifikácia odolnosti | IP64 |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.75 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1570 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 256 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 85.2% |
| Maximálny jas | 700 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Unisoc T7250 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 1800 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.6 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 @850MHz (1-jadrový) |
| RAM | 4GB |
| Úložisko | 64GB, 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.2 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Nadstavba | ColorOS 15 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) Automatické zaostrovanie (AF) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 7000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 15 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Oppo A6c
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo A6c?
Cena Oppo A6c je €130 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Oppo A6c uvedený na trh?
Oppo A6c bol oficiálne predstavený Streda, 01. Apríla 2026.
-
Je Oppo A6c dostupný v obchodoch?
Áno, Oppo A6c je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo A6c?
Oppo A6c váži približne 215 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo A6c?
Displej Oppo A6c má uhlopriečku 6.75 palca.
-
Podporuje Oppo A6c siete 5G?
Nie, Oppo A6c nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo A6c?
Oppo A6c má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.