Oppo K15 Pro+
Parametre Oppo K15 Pro+
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | K15 Pro+ |
| Označenia modelu | PMG110 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 03. Apríla 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €460 |
Dizajn
| Výška | 162.4 mm (6.39 palca) |
| Šírka | 77.5 mm (3.05 palca) |
| Hrúbka | 8.3 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 213 g (7.51 oz) |
| Konštrukčné materiály | Rám: Hliník Predná strana: Crystal Shield Glass |
| Farby | Sivá, Ružová, Strieborná |
| Odolnosť | Odolný voči prachu a vode (odoláva vysokotlakým vodným prúdom; ponoriteľný do 1,5 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.78 palca |
| Rozlíšenie | 1272 × 2772 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 450 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 89.3% |
| Maximálny jas | 1800 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Crystal Shield |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 9500s |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3.73 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokouhlý ) Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Senzor farebného spektra Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokouhlý ) |
| Funkcie | Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 8000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 100 W |
| Funkcie | Obtokové nabíjanie Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov pod displejom |
| Ďalšie funkcie | Vstavaný chladiaci ventilátor Programovateľný napájací zdroj (PPS) RGB LED svetlo na zadnej strane Univerzálna špecifikácia rýchleho nabíjania (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Oppo K15 Pro+
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo K15 Pro+?
Cena Oppo K15 Pro+ je €460 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Oppo K15 Pro+ uvedený na trh?
Oppo K15 Pro+ bol oficiálne predstavený Piatok, 03. Apríla 2026.
-
Je Oppo K15 Pro+ dostupný v obchodoch?
Áno, Oppo K15 Pro+ je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ váži približne 213 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo K15 Pro+?
Displej Oppo K15 Pro+ má uhlopriečku 6.78 palca.
-
Podporuje Oppo K15 Pro+ siete 5G?
Áno, Oppo K15 Pro+ podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.