Oppo Pad 6
Parametre Oppo Pad 6
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | Pad 6 |
| Označenia modelu | OPD2601 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 25. Mája 2026 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 25. Mája 2026 |
| Stav | Čoskoro |
| Ceny | €440 |
Dizajn
| Výška | 266.9 mm (10.51 palca) |
| Šírka | 193.4 mm (7.61 palca) |
| Hrúbka | 6 mm (0.24 palca) |
| Hmotnosť | 577 g (20.35 oz) |
| Farby | Modrá, Sivá, Strieborná |
| Dizajnové detaily | Magnetický konektor príslušenstva, Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 12.1 palca |
| Rozlíšenie | 2120 × 3000 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Hustota pixelov | 304 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 86.2% |
| Maximálny jas | 900 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Dolby Vision Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 9500s |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3.73 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 10420 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 67 W |
Sieť
| Mobilné siete | Nie |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Nie |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | 6 reproduktorov, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Gyroskop Senzor priblíženia (iba pre príslušenstvo) |
| Ďalšie funkcie | Programovateľný napájací zdroj (PPS) Univerzálna špecifikácia rýchleho nabíjania (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Oppo Pad 6
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo Pad 6?
Cena Oppo Pad 6 je €440 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy sa očakáva uvedenie Oppo Pad 6?
Oppo Pad 6 by mal prísť na trh Pondelok, 25. Mája 2026.
-
Je Oppo Pad 6 dostupný v obchodoch?
Nie, Oppo Pad 6 ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo Pad 6?
Oppo Pad 6 váži približne 577 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo Pad 6?
Displej Oppo Pad 6 má uhlopriečku 12.1 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo Pad 6?
Oppo Pad 6 má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.