Oppo Pad Air
Parametre Oppo Pad Air
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | Pad Air |
| Označenia modelu | OPD2102 (Medzinárodné) X21N2 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 23. Mája 2022 |
| Dátum uvedenia | Streda, 01. Júna 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €300 |
Dizajn
| Výška | 245.1 mm (9.65 palca) |
| Šírka | 154.8 mm (6.09 palca) |
| Hrúbka | 6.9 mm (0.27 palca) |
| Hmotnosť | 440 g (15.52 oz) |
| Farby | Sivá, Strieborná |
| Dizajnové detaily | Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 10.36 palca |
| Rozlíšenie | 1200 × 2000 pixelov |
| Pomer strán | 5:3 |
| Hustota pixelov | 225 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 80.5% |
| Maximálny jas | 360 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.4 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Úložisko | 64GB, 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.2 |
| Varianty | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 12 (Snow Cone) |
| Nadstavba | ColorOS 12 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.0 Automatické zaostrovanie (AF) |
| Funkcie | Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 7100 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Mobilné siete | Nie |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Nie |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Gyroskop |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Oppo Pad Air
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo Pad Air?
Cena Oppo Pad Air je €300 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Oppo Pad Air uvedený na trh?
Oppo Pad Air bol oficiálne predstavený Streda, 01. Júna 2022.
-
Je Oppo Pad Air dostupný v obchodoch?
Áno, Oppo Pad Air je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air váži približne 440 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo Pad Air?
Displej Oppo Pad Air má uhlopriečku 10.36 palca.
-
Podporuje Oppo Pad Air siete 5G?
Nie, Oppo Pad Air nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.