Oppo Reno A
Parametre Oppo Reno A
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | Reno A |
| Označenia modelu | CPH1983 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Utorok, 01. Októbra 2019 |
| Dátum uvedenia | Utorok, 01. Októbra 2019 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €280 |
Dizajn
| Výška | 158.4 mm (6.24 palca) |
| Šírka | 75.4 mm (2.97 palca) |
| Hrúbka | 7.8 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 169 g (5.96 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Plast Rám: Plast Predná strana: Gorilla sklo 5 |
| Farby | čierna, Modrá |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP67 |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.4 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2340 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 403 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 84.2% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 710 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 10 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 616 |
| RAM | 6GB |
| Úložisko | 128GB |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 9.0 (Pie) |
| Nadstavba | ColorOS 6.0 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 16 MPx, ƒ/1.8, 1.12 μm, 1/2.8" Veľkosť snímača PDAF 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 25 MPx, ƒ/2.4, 0.9 μm, 1/2.8" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 3600 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Oppo Reno A
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo Reno A?
Cena Oppo Reno A je €280 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Oppo Reno A uvedený na trh?
Oppo Reno A bol oficiálne predstavený Utorok, 01. Októbra 2019.
-
Je Oppo Reno A dostupný v obchodoch?
Nie, Oppo Reno A už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo Reno A?
Oppo Reno A váži približne 169 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo Reno A?
Displej Oppo Reno A má uhlopriečku 6.4 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo Reno A?
Oppo Reno A má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.