Oppo Reno3 5G
Parametre Oppo Reno3 5G
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | Reno3 5G |
| Označenia modelu | PCHM30 (Medzinárodné) PDCM00 (Medzinárodné) A001OP (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Nedeľa, 01. Decembra 2019 |
| Dátum uvedenia | Nedeľa, 01. Decembra 2019 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €440 |
Dizajn
| Výška | 160.3 mm (6.31 palca) |
| Šírka | 74.3 mm (2.93 palca) |
| Hrúbka | 8 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 181 g (6.38 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: Gorilla Glass 5 Rám: Hliník Predná strana: Gorilla sklo 5 |
| Farby | čierna, Starry Night Blue, svitanie, Biela |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.4 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 408 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 84.3% |
| Maximálny jas | 430 cd/m² |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 1000L |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A77 Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | ColorOS 7 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Štvoritý fotoaparát | 64 MPx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/1.72" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 13 mm ( Ultraširokouhlý ), 1.4 μm, 1/3.2" Veľkosť snímača 2 MPx, ƒ/2.4, 1.75 μm, 1/5.0" Veľkosť snímača 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS, Optická stabilizácia obrazu (OIS) |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 32 MPx, ƒ/2.0, 26 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.8" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4025 mAh |
| Vymeniteľnosť | Nevyberateľná |
| Výkon káblového nabíjania | 30 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G 4.7/2.5 Gbps, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n41 (2500), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Oppo Reno3 5G
Video recenzie
Fotky Oppo Reno3 5G
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo Reno3 5G?
Cena Oppo Reno3 5G je €440 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Oppo Reno3 5G uvedený na trh?
Oppo Reno3 5G bol oficiálne predstavený Nedeľa, 01. Decembra 2019.
-
Je Oppo Reno3 5G dostupný v obchodoch?
Nie, Oppo Reno3 5G už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo Reno3 5G?
Oppo Reno3 5G váži približne 181 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo Reno3 5G?
Displej Oppo Reno3 5G má uhlopriečku 6.4 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo Reno3 5G?
Oppo Reno3 5G má vzadu Štvoritý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.