Oppo Reno4 Pro 5G
Parametre Oppo Reno4 Pro 5G
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | Reno4 Pro 5G |
| Označenia modelu | PDNM00 (Čína) PDNT00 (Čína) CPH2089 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Piatok, 12. Júna 2020 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 12. Júna 2020 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €1,000 |
Dizajn
| Výška | 159.6 mm (6.28 palca) |
| Šírka | 72.5 mm (2.85 palca) |
| Hrúbka | 7.6 mm (0.30 palca) |
| Hmotnosť | 172 g (6.07 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: Gorilla Glass 5 Rám: Hliník Predná strana: Gorilla sklo 5 |
| Farby | Galaktická modrá, Zelená, Ružová, Vesmírna čierna, Biela |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.55 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 402 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 89.5% |
| Maximálny jas | 500 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 5 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 765G |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.4 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 620 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | ColorOS 7.2 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.7, 26 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 13 MPx, ƒ/2.4, 52 mm ( Teleobjektív ), 1.0 μm, x2 Optický zoom, 1/3.4" Veľkosť snímača PDAF 12 MPx, ƒ/2.2, 120° ( Ultraširokouhlý ), 1.4 μm, 1/2.43" Veľkosť snímača Automatické zaostrovanie (AF) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Laserové automatické zaostrovanie Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS, HDR, Optická stabilizácia obrazu (OIS) |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 32 MPx, ƒ/2.4, 26 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.8" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 65 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G 3.7/1.6 Gbps, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Oppo Reno4 Pro 5G
Video recenzie
Fotky Oppo Reno4 Pro 5G
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo Reno4 Pro 5G?
Cena Oppo Reno4 Pro 5G je €1,000 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Oppo Reno4 Pro 5G uvedený na trh?
Oppo Reno4 Pro 5G bol oficiálne predstavený Piatok, 12. Júna 2020.
-
Je Oppo Reno4 Pro 5G dostupný v obchodoch?
Nie, Oppo Reno4 Pro 5G už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo Reno4 Pro 5G?
Oppo Reno4 Pro 5G váži približne 172 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo Reno4 Pro 5G?
Displej Oppo Reno4 Pro 5G má uhlopriečku 6.55 palca.
-
Podporuje Oppo Reno4 Pro 5G siete 5G?
Áno, Oppo Reno4 Pro 5G podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo Reno4 Pro 5G?
Oppo Reno4 Pro 5G má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.