Vivo T5
Parametre Vivo T5
Základné informácie
| Výrobca | Vivo |
| Názov modelu | T5 |
| Označenia modelu | V2545 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Piatok, 29. Mája 2026 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 29. Mája 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €290 |
Dizajn
| Výška | 166.6 mm (6.56 palca) |
| Šírka | 78.4 mm (3.09 palca) |
| Hrúbka | 8.4 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 219 g (7.73 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Plast Rám: Plast Vpredu: Sklo |
| Farby | čierna, Zlatá |
| Odolnosť | Odolný voči prachu a vode (odoláva vysokotlakým vodným prúdom; ponoriteľný do 1,5 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.75 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1570 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 256 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 85.3% |
| Maximálny jas | 1250 cd/m² |
| Ochrana displeja | Nezaručuje odolnosť ani používanie v extrémnych podmienkach, V súlade s MIL-STD-810H |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2900 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | OriginOS 6 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) 2 MPx, ƒ/2.4 ( Snímač hĺbky ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 32 MPx, ƒ/2.45 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 7200 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 44 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Vivo T5
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Vivo T5?
Cena Vivo T5 je €290 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Vivo T5 uvedený na trh?
Vivo T5 bol oficiálne predstavený Piatok, 29. Mája 2026.
-
Je Vivo T5 dostupný v obchodoch?
Áno, Vivo T5 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Vivo T5?
Vivo T5 váži približne 219 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Vivo T5?
Displej Vivo T5 má uhlopriečku 6.75 palca.
-
Podporuje Vivo T5 siete 5G?
Nie, Vivo T5 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Vivo T5?
Vivo T5 má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.