Apple iPad Pro 12.9 (2021)
Parametre Apple iPad Pro 12.9 (2021)
Základné informácie
| Výrobca | Apple |
| Názov modelu | iPad Pro 12.9 (2021) |
| Označenia modelu | A2379 (Medzinárodné) A2461 (Medzinárodné) A2462 (Čína) iPad13,8 (Medzinárodné) iPad13,9 (Medzinárodné) iPad13,10 (Medzinárodné) iPad13,11 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Utorok, 20. Apríla 2021 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 21. Mája 2021 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €1,200 |
Dizajn
| Výška | 280.6 mm (11.05 palca) |
| Šírka | 214.9 mm (8.46 palca) |
| Hrúbka | 6.4 mm (0.25 palca) |
| Hmotnosť | 682 g (24.06 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: hliník Rám: Hliník Vpredu: Sklo |
| Farby | Strieborná, Space Gray |
| Dizajnové detaily | Magnetický konektor, Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeja | Liquid Retina XDR mini-LED LCD |
| Uhlopriečka | 12.9 palca |
| Rozlíšenie | 2048 × 2732 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 4:3 |
| Hustota pixelov | 265 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 85.4% |
| Maximálny jas | 1600 cd/m² |
| Ochrana displeja | Oleofóbny povlak, Sklo odolné proti poškriabaniu |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej Displej True-Tone Široká farebná škála |
Hardvér
| Čipset | Apple M1 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 5 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 4x 3.2 GHz – Icestorm 4x 2.1 GHz – Firestorm |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Apple M1 GPU (8-jadrový) |
| RAM | 8GB, 16GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB, 512GB, 1TB, 2TB |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM 1TB 16GB RAM 2TB 16GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | iPadOS 14.5, Možno aktualizovať na {0} iPadOS 26.3 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 12 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 1.22 μm, 1/3.0" Veľkosť snímača Dual-Pixel PDAF 10 MPx, ƒ/2.4, 125° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Quad-LED blesk Dual Tone |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
| Senzory | 3D ToF senzor |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 12 MPx, ƒ/2.4, 122° ( Ultraširokouhlý ) Elektronická stabilizácia obrazu (EIS) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Retina Flash |
| Funkcie | Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 25/30/60 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS, HDR |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 10758 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 20 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 4.0 DisplayPort |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Face ID Gyroskop |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Apple iPad Pro 12.9 (2021)
Video recenzie
Fotky Apple iPad Pro 12.9 (2021)
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Apple iPad Pro 12.9 (2021)?
Cena Apple iPad Pro 12.9 (2021) je €1,200 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Apple iPad Pro 12.9 (2021) uvedený na trh?
Apple iPad Pro 12.9 (2021) bol oficiálne predstavený Piatok, 21. Mája 2021.
-
Je Apple iPad Pro 12.9 (2021) dostupný v obchodoch?
Áno, Apple iPad Pro 12.9 (2021) je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Apple iPad Pro 12.9 (2021)?
Apple iPad Pro 12.9 (2021) váži približne 682 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Apple iPad Pro 12.9 (2021)?
Displej Apple iPad Pro 12.9 (2021) má uhlopriečku 12.9 palca.
-
Podporuje Apple iPad Pro 12.9 (2021) siete 5G?
Áno, Apple iPad Pro 12.9 (2021) podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n79, n260, n261.
-
Koľko fotoaparátov má Apple iPad Pro 12.9 (2021)?
Apple iPad Pro 12.9 (2021) má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.