Blackview BL8800 Pro
Parametre Blackview BL8800 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Blackview |
| Názov modelu | BL8800 Pro |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 09. Mája 2022 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 09. Mája 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €300 |
Dizajn
| Výška | 176.2 mm (6.94 palca) |
| Šírka | 83.5 mm (3.29 palca) |
| Hrúbka | 17.7 mm (0.70 palca) |
| Hmotnosť | 367 g (12.95 oz) |
| Farby | čierna, Zelená, Oranžová |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.58 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2408 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 401 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 70.9% |
| Maximálny jas | 480 cd/m² |
| Ochrana displeja | Odolný proti pádu (do 1,5 m), V súlade s MIL-STD-810H |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 700 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Nadstavba | Doke OS 3.0 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Štvoritý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 5 MPx FLIR termokamera, modul Lepton 2 MPx ( Pomocný snímač ) 2 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma Termálne zobrazovanie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 8380 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 33 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Blackview BL8800 Pro
Video recenzie
Fotky Blackview BL8800 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Blackview BL8800 Pro?
Cena Blackview BL8800 Pro je €300 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Blackview BL8800 Pro uvedený na trh?
Blackview BL8800 Pro bol oficiálne predstavený Pondelok, 09. Mája 2022.
-
Je Blackview BL8800 Pro dostupný v obchodoch?
Áno, Blackview BL8800 Pro je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Blackview BL8800 Pro?
Blackview BL8800 Pro váži približne 367 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Blackview BL8800 Pro?
Displej Blackview BL8800 Pro má uhlopriečku 6.58 palca.
-
Podporuje Blackview BL8800 Pro siete 5G?
Áno, Blackview BL8800 Pro podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Koľko fotoaparátov má Blackview BL8800 Pro?
Blackview BL8800 Pro má vzadu Štvoritý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.