Doogee V11
Parametre Doogee V11
Základné informácie
| Výrobca | Doogee |
| Názov modelu | V11 |
| Dátum predstavenia | Piatok, 15. Júla 2022 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 15. Júla 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €350 |
Dizajn
| Výška | 169.3 mm (6.67 palca) |
| Šírka | 81.2 mm (3.20 palca) |
| Hrúbka | 16.1 mm (0.63 palca) |
| Hmotnosť | 340 g (11.99 oz) |
| Farby | čierna, Oranžová, Červená |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.39 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1560 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 269 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 72.9% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass, Odolný proti pádu (do 1,5 m), V súlade s MIL-STD-810G |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 700 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.2 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Služby Google Play | Áno |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 130° ( Ultraširokouhlý ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p fps 1080p fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p fps |
Batéria
| Kapacita | 8500 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 65 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 10 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor infračerveného teplomera Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Doogee V11
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Doogee V11?
Cena Doogee V11 je €350 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Doogee V11 uvedený na trh?
Doogee V11 bol oficiálne predstavený Piatok, 15. Júla 2022.
-
Je Doogee V11 dostupný v obchodoch?
Áno, Doogee V11 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Doogee V11?
Doogee V11 váži približne 340 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Doogee V11?
Displej Doogee V11 má uhlopriečku 6.39 palca.
-
Podporuje Doogee V11 siete 5G?
Áno, Doogee V11 podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n77, n78, n79.
-
Koľko fotoaparátov má Doogee V11?
Doogee V11 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Doogee V11 používať služby Google Play?
Áno, služby Google Play sú na Doogee V11 plne podporované.