Blackview BV6300 Pro
Parametre Blackview BV6300 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Blackview |
| Názov modelu | BV6300 Pro |
| Dátum predstavenia | Sobota, 01. Februára 2020 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 01. Mája 2020 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €200 |
Dizajn
| Výška | 159.6 mm (6.28 palca) |
| Šírka | 78.2 mm (3.08 palca) |
| Hrúbka | 12.8 mm (0.50 palca) |
| Hmotnosť | 230 g (8.11 oz) |
| Farby | čierna, Zelená, Oranžová, Žltá |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 5.7 palca |
| Rozlíšenie | 720 × 1440 pixelov |
| Pomer strán | 18:9 |
| Hustota pixelov | 282 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 67.2% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass 3, Odolný proti pádu (do 1,5 m), V súlade s MIL-STD-810G |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio P70 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.1 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A53 Cortex-A73 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G72 MP3 |
| RAM | 6GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | eMMC |
| Varianty | 128GB 6GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Štvoritý fotoaparát | 16 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 120° ( Ultraširokouhlý ) 2 MPx ( Makro ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 4380 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 10 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 4 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n |
| Funkcie Wi-Fi | Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v4.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Blackview BV6300 Pro
Video recenzie
Fotky Blackview BV6300 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Blackview BV6300 Pro?
Cena Blackview BV6300 Pro je €200 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Blackview BV6300 Pro uvedený na trh?
Blackview BV6300 Pro bol oficiálne predstavený Piatok, 01. Mája 2020.
-
Je Blackview BV6300 Pro dostupný v obchodoch?
Nie, Blackview BV6300 Pro už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Blackview BV6300 Pro?
Blackview BV6300 Pro váži približne 230 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Blackview BV6300 Pro?
Displej Blackview BV6300 Pro má uhlopriečku 5.7 palca.
-
Podporuje Blackview BV6300 Pro siete 5G?
Nie, Blackview BV6300 Pro nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Blackview BV6300 Pro?
Blackview BV6300 Pro má vzadu Štvoritý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.