Honor Play 4T Pro
Parametre Honor Play 4T Pro
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | Play 4T Pro |
| Označenia modelu | AQM-AL10 (Medzinárodné) AQM-TL10 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 09. Apríla 2020 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 09. Apríla 2020 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €200 |
Dizajn
| Výška | 157.4 mm (6.20 palca) |
| Šírka | 73.2 mm (2.88 palca) |
| Hrúbka | 7.8 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 165 g (5.82 oz) |
| Farby | čierna, Modrá, Zelená |
Displej
| Typ displeja | OLED |
| Uhlopriečka | 6.3 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 418 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 83.2% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | HiSilicon Kirin 810 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.27 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G52 MP6 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | Nano Memory |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
| Nadstavba | Magic UI 2 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8, 27 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.4, 17 mm ( Ultraširokouhlý ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 22.5 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Honor Play 4T Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor Play 4T Pro?
Cena Honor Play 4T Pro je €200 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor Play 4T Pro uvedený na trh?
Honor Play 4T Pro bol oficiálne predstavený Štvrtok, 09. Apríla 2020.
-
Je Honor Play 4T Pro dostupný v obchodoch?
Nie, Honor Play 4T Pro už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor Play 4T Pro?
Honor Play 4T Pro váži približne 165 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor Play 4T Pro?
Displej Honor Play 4T Pro má uhlopriečku 6.3 palca.
-
Podporuje Honor Play 4T Pro siete 5G?
Nie, Honor Play 4T Pro nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Honor Play 4T Pro?
Honor Play 4T Pro má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Honor Play 4T Pro používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Honor Play 4T Pro podporované nie sú.