Doogee S110
Parametre Doogee S110
Základné informácie
| Výrobca | Doogee |
| Názov modelu | S110 |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 03. Augusta 2023 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 03. Augusta 2023 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €320 |
Dizajn
| Výška | 178.5 mm (7.03 palca) |
| Šírka | 83.1 mm (3.27 palca) |
| Hrúbka | 17.9 mm (0.70 palca) |
| Hmotnosť | 390 g (13.76 oz) |
| Farby | čierna, Zlatá, Strieborná |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodotesný |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.58 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 400 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 70.5% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio G99 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 12GB |
| Úložisko | 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.2 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 13 (Tiramisu) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 1/1.67" Veľkosť snímača PDAF 24 MPx, ƒ/1.8 ( Nočné videnie ) 2 infračervené svetlá 16 MPx, ƒ/2.2, 130° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 32 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.8" Veľkosť snímača |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Kapacita | 10800 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 66 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
| Ďalšie funkcie | Sekundárny 1,1" displej na zadnej strane |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Doogee S110
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Doogee S110?
Cena Doogee S110 je €320 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Doogee S110 uvedený na trh?
Doogee S110 bol oficiálne predstavený Štvrtok, 03. Augusta 2023.
-
Je Doogee S110 dostupný v obchodoch?
Áno, Doogee S110 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Doogee S110?
Doogee S110 váži približne 390 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Doogee S110?
Displej Doogee S110 má uhlopriečku 6.58 palca.
-
Podporuje Doogee S110 siete 5G?
Nie, Doogee S110 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Doogee S110?
Doogee S110 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.