Doogee S89
Parametre Doogee S89
Základné informácie
| Výrobca | Doogee |
| Názov modelu | S89 |
| Dátum predstavenia | Pondelok, 22. Augusta 2022 |
| Dátum uvedenia | Nedeľa, 28. Augusta 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €280 |
Dizajn
| Výška | 172 mm (6.77 palca) |
| Šírka | 86 mm (3.39 palca) |
| Hrúbka | 19.4 mm (0.76 palca) |
| Hmotnosť | 400 g (14.11 oz) |
| Farby | čierna, Oranžová |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.3 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2340 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 409 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 65.9% |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass, Odolný proti pádu (do 1,5 m), V súlade s MIL-STD-810G |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio P90 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A55 Cortex-A75 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | IMG PowerVR GM 9446 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 12 (Snow Cone) |
| Služby Google Play | Áno |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 130° ( Ultraširokouhlý ) 20 MPx, ƒ/1.8 ( Nočné videnie ) 4 infračervené svetlá |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p fps 1080p fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p fps |
Batéria
| Kapacita | 12000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 33 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 15 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Doogee S89
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Doogee S89?
Cena Doogee S89 je €280 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Doogee S89 uvedený na trh?
Doogee S89 bol oficiálne predstavený Nedeľa, 28. Augusta 2022.
-
Je Doogee S89 dostupný v obchodoch?
Áno, Doogee S89 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Doogee S89?
Doogee S89 váži približne 400 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Doogee S89?
Displej Doogee S89 má uhlopriečku 6.3 palca.
-
Podporuje Doogee S89 siete 5G?
Nie, Doogee S89 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Doogee S89?
Doogee S89 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Doogee S89 používať služby Google Play?
Áno, služby Google Play sú na Doogee S89 plne podporované.