Doogee S98
Parametre Doogee S98
Základné informácie
| Výrobca | Doogee |
| Názov modelu | S98 |
| Dátum predstavenia | Piatok, 18. Marca 2022 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 28. Marca 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €350 |
Dizajn
| Výška | 172 mm (6.77 palca) |
| Šírka | 82 mm (3.23 palca) |
| Hrúbka | 15.5 mm (0.61 palca) |
| Hmotnosť | 320 g (11.29 oz) |
| Farby | čierna, Oranžová, Červená |
| Odolnosť | Odolný voči prachu Vodoodolnosť |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.3 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2340 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 409 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 69.1% |
| Maximálny jas | 500 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Corning Gorilla Glass, Odolný proti pádu (do 1,5 m), V súlade s MIL-STD-810G |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Helio G96 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.05 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.05 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 256GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.2 |
| Varianty | 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 12 (Snow Cone) |
| Služby Google Play | Áno |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 64 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 130° ( Ultraširokouhlý ) 20 MPx, ƒ/1.8 ( Nočné videnie ) 2 infračervené svetlá |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p fps 1080p fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p fps |
Batéria
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 33 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 15 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno, v5.1 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Doogee S98
Video recenzie
Fotky Doogee S98
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Doogee S98?
Cena Doogee S98 je €350 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Doogee S98 uvedený na trh?
Doogee S98 bol oficiálne predstavený Pondelok, 28. Marca 2022.
-
Je Doogee S98 dostupný v obchodoch?
Áno, Doogee S98 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Doogee S98?
Doogee S98 váži približne 320 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Doogee S98?
Displej Doogee S98 má uhlopriečku 6.3 palca.
-
Podporuje Doogee S98 siete 5G?
Nie, Doogee S98 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Doogee S98?
Doogee S98 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Doogee S98 používať služby Google Play?
Áno, služby Google Play sú na Doogee S98 plne podporované.