Huawei nova 9 SE 5G
Parametre Huawei nova 9 SE 5G
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | nova 9 SE 5G |
| Dátum predstavenia | Streda, 20. Apríla 2022 |
| Dátum uvedenia | Sobota, 23. Apríla 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €370 |
Dizajn
| Výška | 164.6 mm (6.48 palca) |
| Šírka | 75.6 mm (2.98 palca) |
| Hrúbka | 7.9 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 191 g (6.74 oz) |
| Farby | Krištáľovo modrá, Polnočná čierna, Perlovo biela farba |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.78 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2388 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hustota pixelov | 387 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 89.5% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 660 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 619 |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB, 256GB |
| Varianty | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Nadstavba | EMUI 12 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Štvoritý fotoaparát | 108 MPx, ƒ/1.9 ( Širokouhlý ), 0.7 μm, 1/1.52" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 112° ( Ultraširokouhlý ) 2 MPx ( Makro ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.2, 22 mm ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 66 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Virtuálny senzor blízkosti |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Huawei nova 9 SE 5G
Video recenzie
Fotky Huawei nova 9 SE 5G
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei nova 9 SE 5G?
Cena Huawei nova 9 SE 5G je €370 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei nova 9 SE 5G uvedený na trh?
Huawei nova 9 SE 5G bol oficiálne predstavený Sobota, 23. Apríla 2022.
-
Je Huawei nova 9 SE 5G dostupný v obchodoch?
Áno, Huawei nova 9 SE 5G je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei nova 9 SE 5G?
Huawei nova 9 SE 5G váži približne 191 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei nova 9 SE 5G?
Displej Huawei nova 9 SE 5G má uhlopriečku 6.78 palca.
-
Podporuje Huawei nova 9 SE 5G siete 5G?
Áno, Huawei nova 9 SE 5G podporuje 5G v pásmach: n1, n2.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei nova 9 SE 5G?
Huawei nova 9 SE 5G má vzadu Štvoritý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Huawei nova 9 SE 5G používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Huawei nova 9 SE 5G podporované nie sú.