HTC U20 5G
Parametre HTC U20 5G
Základné informácie
| Výrobca | HTC |
| Názov modelu | U20 5G |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 01. Októbra 2020 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 01. Októbra 2020 |
| Stav | Ukončený |
Dizajn
| Výška | 171.2 mm (6.74 palca) |
| Šírka | 78.1 mm (3.07 palca) |
| Hrúbka | 9.4 mm (0.37 palca) |
| Hmotnosť | 215 g (7.58 oz) |
| Farby | Zelená, Biela |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.8 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2400 pixelov |
| Pomer strán | 20:9 |
| Hustota pixelov | 387 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 83.5% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 765G |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 7 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.4 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Typ pamäte | LPDDR4X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 620 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Úložisko | 256GB |
| Varianty | 256GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 10 (Quince Tart) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Štvoritý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8, 26 mm ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Veľkosť snímača PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 118° ( Ultraširokouhlý ), 1.12 μm, 1/4.0" Veľkosť snímača 2 MPx ( Makro ) 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 32 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.8" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G 2.56/0.9 Gbps, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia SAR |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie HTC U20 5G
Video recenzie
Fotky HTC U20 5G
Často kladené otázky
-
Kedy bol HTC U20 5G uvedený na trh?
HTC U20 5G bol oficiálne predstavený Štvrtok, 01. Októbra 2020.
-
Je HTC U20 5G dostupný v obchodoch?
Nie, HTC U20 5G už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu HTC U20 5G?
HTC U20 5G váži približne 215 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja HTC U20 5G?
Displej HTC U20 5G má uhlopriečku 6.8 palca.
-
Podporuje HTC U20 5G siete 5G?
Áno, HTC U20 5G podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n28, n41, n78.
-
Koľko fotoaparátov má HTC U20 5G?
HTC U20 5G má vzadu Štvoritý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.