Huawei Mate Xs 2
Parametre Huawei Mate Xs 2
Základné informácie
| Výrobca | Huawei |
| Názov modelu | Mate Xs 2 |
| Označenia modelu | PAL-AL00 (Medzinárodné) PAL-LX9 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 28. Apríla 2022 |
| Dátum uvedenia | Sobota, 07. Mája 2022 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €2,000 |
Dizajn
| Výška | 156.5 mm (6.16 palca) |
| Šírka | 139.3 mm (5.48 palca) |
| Hrúbka | 5.4 mm (0.21 palca) |
| Hmotnosť | 255 g (8.99 oz) |
| Farby | čierna, Fialová, Biela |
Displej
| Typ displeja | Skladací OLED |
| Uhlopriečka | 7.8 palca |
| Rozlíšenie | 2200 × 2480 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hustota pixelov | 424 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 89.8% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 5 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.84 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Typ pamäte | LPDDR5 |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS |
| Varianty | 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | Nano Memory |
Softvér
| Operačný systém | HarmonyOS 2.0 |
| Nadstavba | EMUI 12 |
| Služby Google Play | Nie |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ) PDAF 8 MPx, ƒ/2.4, 81 mm ( Teleobjektív ), x3 Optický zoom Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 13 MPx, ƒ/2.2, 120° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | Dual-LED blesk Dual Tone |
| Funkcie | Senzor farebného spektra Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Laserové automatické zaostrovanie Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/240 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 10.7 MPx, ƒ/2.2 |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/240 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 4600 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 66 W |
| Podpora rýchlonabíjania | Áno |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v5.2 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Gyroskop Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Huawei Mate Xs 2
Video recenzie
Fotky Huawei Mate Xs 2
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Huawei Mate Xs 2?
Cena Huawei Mate Xs 2 je €2,000 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Huawei Mate Xs 2 uvedený na trh?
Huawei Mate Xs 2 bol oficiálne predstavený Sobota, 07. Mája 2022.
-
Je Huawei Mate Xs 2 dostupný v obchodoch?
Áno, Huawei Mate Xs 2 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Huawei Mate Xs 2?
Huawei Mate Xs 2 váži približne 255 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Huawei Mate Xs 2?
Displej Huawei Mate Xs 2 má uhlopriečku 7.8 palca.
-
Podporuje Huawei Mate Xs 2 siete 5G?
Nie, Huawei Mate Xs 2 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Huawei Mate Xs 2?
Huawei Mate Xs 2 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Huawei Mate Xs 2 používať služby Google Play?
Nie, služby Google Play na Huawei Mate Xs 2 podporované nie sú.