Motorola Razr 60 Ultra
Parametre Motorola Razr 60 Ultra
Základné informácie
| Výrobca | Motorola |
| Názov modelu | Razr 60 Ultra |
| Označenia modelu | XT2551-6 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 24. Apríla 2025 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 25. Apríla 2025 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | $1,299.99 £897.99 €620.82 |
Dizajn
| Výška | 171.5 mm (6.75 palca) |
| Šírka | 74 mm (2.91 palca) |
| Hrúbka | 7.2 mm (0.28 palca) |
| Hmotnosť | 199 g (7.02 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: silikónový polymér (eko koža) Rám: Hliník (6000 séria) Predná: Gorilla Glass Ceramic (zložené) Predná strana: Plast (Rozložené) Záves: Nerezová oceľ |
| Farby | Hnedá, tmavozelená, Ružová, Červená |
| Odolnosť | Odolnosť proti prachu a vode (až do 1,5 m na 30 min) |
| Certifikácia odolnosti | IP48 |
Displej
| Typ displeja | Skladací LTPO AMOLED |
| Uhlopriečka | 7 palca |
| Rozlíšenie | 1224 × 2912 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Hustota pixelov | 464 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 84.1% |
| Maximálny jas | 4500 cd/m² |
| Ochrana displeja | Corning Gorilla Glass Ceramic, Mohs úroveň 5 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 4320 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.0 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Veľkosť snímača Multi-Directional PDAF Optická stabilizácia obrazu (OIS) 50 MPx, ƒ/2.0, 12 mm, 122° ( Ultraširokouhlý ), 0.6 μm PDAF |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 50 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ), 0.64 μm |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batéria
| Kapacita | 4700 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 68 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 30 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band alebo Tri-band: Líši sa podľa trhu alebo regiónu |
| Bluetooth | Áno, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Dolby Atmos, Technológia Snapdragon Sound, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Motorola Razr 60 Ultra
Video recenzie
Fotky Motorola Razr 60 Ultra
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Motorola Razr 60 Ultra?
Cena Motorola Razr 60 Ultra je €620.82 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Motorola Razr 60 Ultra uvedený na trh?
Motorola Razr 60 Ultra bol oficiálne predstavený Piatok, 25. Apríla 2025.
-
Je Motorola Razr 60 Ultra dostupný v obchodoch?
Áno, Motorola Razr 60 Ultra je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra váži približne 199 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Motorola Razr 60 Ultra?
Displej Motorola Razr 60 Ultra má uhlopriečku 7 palca.
-
Podporuje Motorola Razr 60 Ultra siete 5G?
Áno, Motorola Razr 60 Ultra podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má Motorola Razr 60 Ultra?
Motorola Razr 60 Ultra má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.