Motorola Razr 70 Ultra
Parametre Motorola Razr 70 Ultra
Základné informácie
| Výrobca | Motorola |
| Názov modelu | Razr 70 Ultra |
| Dátum predstavenia | Streda, 29. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Streda, 29. Apríla 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €1,390 |
Dizajn
| Výška | 171.5 mm (6.75 palca) |
| Šírka | 74 mm (2.91 palca) |
| Hrúbka | 7.2 mm (0.28 palca) |
| Hmotnosť | 199 g (7.02 oz) |
| Konštrukčné materiály | Rám: Hliník Predná: Gorilla Glass Ceramic (zložené) Predná strana: Plast (Rozložené) |
| Farby | Hnedá, Fialová |
| Certifikácia odolnosti | IP48 |
Displej
| Typ displeja | Skladací LTPO AMOLED |
| Uhlopriečka | 7 palca |
| Rozlíšenie | 1224 × 2992 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Hustota pixelov | 462 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 87.3% |
| Maximálny jas | 5000 cd/m² |
| Ochrana displeja | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 4320 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 16GB |
| Úložisko | 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.0 |
| Varianty | 512GB 16GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 2.0 μm, 1/1.56" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 50 MPx, ƒ/2.0, 122° ( Ultraširokouhlý ), 1.2 μm, 1/2.93" Veľkosť snímača |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 50 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ), 1.28 μm |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Batéria
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 68 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 30 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Tri-band |
| Bluetooth | Áno, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Motorola Razr 70 Ultra
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Motorola Razr 70 Ultra?
Cena Motorola Razr 70 Ultra je €1,390 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Motorola Razr 70 Ultra uvedený na trh?
Motorola Razr 70 Ultra bol oficiálne predstavený Streda, 29. Apríla 2026.
-
Je Motorola Razr 70 Ultra dostupný v obchodoch?
Áno, Motorola Razr 70 Ultra je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra váži približne 199 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Motorola Razr 70 Ultra?
Displej Motorola Razr 70 Ultra má uhlopriečku 7 palca.
-
Podporuje Motorola Razr 70 Ultra siete 5G?
Áno, Motorola Razr 70 Ultra podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.