Oppo Find N6
Parametre Oppo Find N6
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | Find N6 |
| Označenia modelu | PLP110 (Medzinárodné) PLP120 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Utorok, 17. Marca 2026 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 20. Marca 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €1,250 |
Dizajn
| Výška | 159.9 mm (6.30 palca) |
| Šírka | 145.6 mm (5.73 palca) |
| Hrúbka | 4.2 mm (0.17 palca) |
| Hmotnosť | 225 g (7.94 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná: Sklo Rám: Hliníková zliatina Predná: NanoCrystal sklo (zložené) Predná strana: Plast (Rozložené) Pánt: titánová zliatina (trieda 5) |
| Farby | čierna, Oranžová, Titánová |
| Odolnosť | Odolný voči prachu a vode (vydrží vysokotlaké vodné prúdy; ponoriteľný do hĺbky 1 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP58, IP59 |
| Dizajnové detaily | Technológia samoozdravujúceho sa pamäťového skla (vnútorný displej), Podpora stylusu (obe obrazovky), Nepociťiteľný záhyb |
Displej
| Typ displeja | Skladací LTPO OLED, LTPO OLED |
| Uhlopriečka | 8.12 palca |
| Rozlíšenie | 2248 × 2480 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hustota pixelov | 412 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 90.9% |
| Maximálny jas | 2500 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo NanoCrystal |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb 2160Hz PWM Dimming Kapacitný dotykový displej Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch displej Podpora obrázkov Ultra HDR |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 4.6 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 200 MPx, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokouhlý ), 0.5 μm 50 MPx, ƒ/2.7, 70 mm ( Periskopický teleobjektív ), 0.64 μm, x3 Optický zoom, 1/2.75" Veľkosť snímača 50 MPx, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultraširokouhlý ), 0.64 μm, 1/2.75" Veľkosť snímača |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Senzor farebného spektra Kalibrácia farieb Hasselblad Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 20 MPx, ƒ/2.4, 21 mm ( Širokouhlý ), 0.64 μm, 1/3.42" Veľkosť snímača 20 MPx, ƒ/2.4, 21 mm ( Širokouhlý ), 0.64 μm, 1/3.42" Veľkosť snímača |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS, HDR |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 80 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 50 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie Reverzné bezdrôtové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band alebo Tri-band: Líši sa podľa trhu alebo regiónu |
| Bluetooth | Áno, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | vylepšené o Dolby Atmos, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Dvojitý gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
| Ďalšie funkcie | Hliníkový rám série 7000 leteckej kvality Programovateľný napájací zdroj (PPS) Quick Charge Satelitné pripojenie (hovory/správy/SOS) - len u modelu 1TB Univerzálna špecifikácia rýchleho nabíjania (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Oppo Find N6
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo Find N6?
Cena Oppo Find N6 je €1,250 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Oppo Find N6 uvedený na trh?
Oppo Find N6 bol oficiálne predstavený Piatok, 20. Marca 2026.
-
Je Oppo Find N6 dostupný v obchodoch?
Áno, Oppo Find N6 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo Find N6?
Oppo Find N6 váži približne 225 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo Find N6?
Displej Oppo Find N6 má uhlopriečku 8.12 palca.
-
Podporuje Oppo Find N6 siete 5G?
Áno, Oppo Find N6 podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo Find N6?
Oppo Find N6 má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Dvojitý fotoaparát.