OnePlus 15T
Parametre OnePlus 15T
Základné informácie
| Výrobca | OnePlus |
| Názov modelu | 15T |
| Označenia modelu | PLZ110 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Utorok, 24. Marca 2026 |
| Dátum uvedenia | Utorok, 24. Marca 2026 |
| Stav | Čoskoro |
Dizajn
| Výška | 150.6 mm (5.93 palca) |
| Šírka | 71.8 mm (2.83 palca) |
| Hrúbka | 8.4 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 194 g (6.84 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: plast vystužený vláknom Rám: Hliníková zliatina Vpredu: Sklo |
| Farby | Hnedá, Zelená, Biela |
| Odolnosť | Odolný voči prachu a vode (odoláva vysokotlakým vodným prúdom; ponoriteľný do 1,5 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.32 palca |
| Rozlíšenie | 1216 × 2640 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 460 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 90.6% |
| Maximálny jas | 3600 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Crystal Shield |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb 3840Hz PWM Dimming Kapacitný dotykový displej Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 4.6 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokouhlý ), 1.0 μm, 1/1.56" Veľkosť snímača Multi-Directional PDAF Optická stabilizácia obrazu (OIS) 50 MPx, ƒ/2.8, 85 mm ( Teleobjektív ), x3.5 Optický zoom Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Senzor farebného spektra Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optická stabilizácia obrazu (OIS) |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokouhlý ) |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 7500 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 100 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 50 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie Káblové nabíjanie z 0 na 61 % za 30 minút (ako uvádza výrobca) |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band alebo Tri-band: Líši sa podľa trhu alebo regiónu, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov pod displejom |
| Ďalšie funkcie | Programovateľný napájací zdroj (PPS) Quick Charge Univerzálna špecifikácia rýchleho nabíjania (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky OnePlus 15T
Často kladené otázky
-
Kedy sa očakáva uvedenie OnePlus 15T?
OnePlus 15T by mal prísť na trh Utorok, 24. Marca 2026.
-
Je OnePlus 15T dostupný v obchodoch?
Nie, OnePlus 15T ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je hmotnosť modelu OnePlus 15T?
OnePlus 15T váži približne 194 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja OnePlus 15T?
Displej OnePlus 15T má uhlopriečku 6.32 palca.
-
Podporuje OnePlus 15T siete 5G?
Áno, OnePlus 15T podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má OnePlus 15T?
OnePlus 15T má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.