Motorola Razr Fold
Parametre Motorola Razr Fold
Základné informácie
| Výrobca | Motorola |
| Názov modelu | Razr Fold |
| Označenia modelu | XT2651 (Medzinárodné) XT2651-1 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 07. Januára 2026 |
| Dátum uvedenia | Sobota, 18. Apríla 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €2,000 |
Dizajn
| Výška | 160.1 mm (6.30 palca) |
| Šírka | 144.5 mm (5.69 palca) |
| Hrúbka | 4.7 mm (0.19 palca) |
| Hmotnosť | 243 g (8.57 oz) |
| Farby | čierna, Biela |
| Odolnosť | vodoodolný (odolá vysokotlakovým vodným prúdom; ponorenie až do 1,5 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP48, IP49 |
| Dizajnové detaily | Podpora stylusu |
Displej
| Typ displeja | Skladací LTPO P-OLED, LTPO P-OLED |
| Uhlopriečka | 8.1 palca |
| Rozlíšenie | 2232 × 2484 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 120 Hz |
| Hustota pixelov | 410 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 91.9% |
| Maximálny jas | 6200 cd/m² |
| Ochrana displeja | Corning Gorilla Glass Ceramic 3, Mohs úroveň 4 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Dolby Vision HDR10+ |
Hardvér
| Čipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3800 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | Qualcomm Adreno 829 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava), až 7 hlavných aktualizácií systému Android |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Trojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.6, 23 mm ( Širokouhlý ), 1.22 μm, 1/1.28" Veľkosť snímača Multi-Directional PDAF Optická stabilizácia obrazu (OIS) 50 MPx, ƒ/2.4, 71 mm ( Periskopický teleobjektív ), 0.8 μm, x3 Optický zoom, 1/1.95" Veľkosť snímača Dual-Pixel PDAF Optická stabilizácia obrazu (OIS) 50 MPx, ƒ/2.0, 12 mm, 122° ( Ultraširokouhlý ), 0.64 μm, 1/2.76" Veľkosť snímača PDAF |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 4320p @ 30 fps 2160p @ 120/30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | 10-bit HDR10+, Dolby Vision, Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 20 MPx, ƒ/2.4, 22 mm ( Širokouhlý ), 0.61 μm 32 MPx, ƒ/2.4, 22 mm ( Širokouhlý ), 0.64 μm |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 6000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 80 W |
| Podpora bezdrôtového nabíjania | Áno |
| Výkon bezdrôtového nabíjania | 50 W |
| Funkcie | Reverzné káblové nabíjanie Reverzné bezdrôtové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n80 (1800 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 7 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot |
| Bluetooth | Áno |
| USB porty | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.2 USB Type-C |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Podpora Dolby Atmos, Zvuk od Bose, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Barometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Bočný snímač odtlačkov prstov |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Motorola Razr Fold
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Motorola Razr Fold?
Cena Motorola Razr Fold je €2,000 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Motorola Razr Fold uvedený na trh?
Motorola Razr Fold bol oficiálne predstavený Sobota, 18. Apríla 2026.
-
Je Motorola Razr Fold dostupný v obchodoch?
Áno, Motorola Razr Fold je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Motorola Razr Fold?
Motorola Razr Fold váži približne 243 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Motorola Razr Fold?
Displej Motorola Razr Fold má uhlopriečku 8.1 palca.
-
Podporuje Motorola Razr Fold siete 5G?
Áno, Motorola Razr Fold podporuje 5G v pásmach: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78, n80.
-
Koľko fotoaparátov má Motorola Razr Fold?
Motorola Razr Fold má vzadu Trojitý fotoaparát a na selfie Dvojitý fotoaparát.