OnePlus Ace 6 Ultra
Parametre OnePlus Ace 6 Ultra
Základné informácie
| Výrobca | OnePlus |
| Názov modelu | Ace 6 Ultra |
| Dátum predstavenia | Utorok, 28. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Utorok, 28. Apríla 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €440 |
Dizajn
| Výška | 162.5 mm (6.40 palca) |
| Šírka | 77.5 mm (3.05 palca) |
| Hrúbka | 8.5 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 217 g (7.65 oz) |
| Konštrukčné materiály | Zadná strana: Sklo alebo silikónový polymér (eko koža) Rám: Hliník Predná strana: Crystal Shield Glass |
| Farby | čierna, Biela |
| Odolnosť | Odolný voči prachu a vode (odoláva vysokotlakým vodným prúdom; ponoriteľný do 1,5 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP66, IP68, IP69, IP69K |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.78 palca |
| Rozlíšenie | 1272 × 2772 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 165 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 450 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 89.3% |
| Maximálny jas | 1800 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Crystal Shield |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Dolby Vision HDR10+ Multitouch displej PWM Dimming |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 9500 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 3 nm |
| Max. frekvencia CPU | 4.21 GHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12-jadrový) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB, 1TB |
| Typ interného úložiska | UFS 4.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8, 23 mm ( Širokouhlý ), 1/1.55" Veľkosť snímača Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokouhlý ), 1/3" Veľkosť snímača |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 8600 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 120 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v6.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Senzor priblíženia Ultrazvukový snímač odtlačkov prstov pod displejom |
| Ďalšie funkcie | Programovateľný napájací zdroj (PPS) USB Power Delivery |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky OnePlus Ace 6 Ultra
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu OnePlus Ace 6 Ultra?
Cena OnePlus Ace 6 Ultra je €440 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol OnePlus Ace 6 Ultra uvedený na trh?
OnePlus Ace 6 Ultra bol oficiálne predstavený Utorok, 28. Apríla 2026.
-
Je OnePlus Ace 6 Ultra dostupný v obchodoch?
Áno, OnePlus Ace 6 Ultra je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra váži približne 217 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja OnePlus Ace 6 Ultra?
Displej OnePlus Ace 6 Ultra má uhlopriečku 6.78 palca.
-
Podporuje OnePlus Ace 6 Ultra siete 5G?
Áno, OnePlus Ace 6 Ultra podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n8, n18, n26, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.