Oppo K15 Pro
Parametre Oppo K15 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Oppo |
| Názov modelu | K15 Pro |
| Označenia modelu | PMH110 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Streda, 01. Apríla 2026 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 03. Apríla 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €400 |
Dizajn
| Výška | 158.3 mm (6.23 palca) |
| Šírka | 75.1 mm (2.96 palca) |
| Hrúbka | 8.3 mm (0.33 palca) |
| Hmotnosť | 203 g (7.16 oz) |
| Konštrukčné materiály | Rám: Hliník Predná strana: Crystal Shield Glass |
| Farby | čierna, Sivá, Ružová, Strieborná |
| Odolnosť | Odolný voči prachu a vode (odoláva vysokotlakým vodným prúdom; ponoriteľný do 1,5 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69 |
Displej
| Typ displeja | AMOLED |
| Uhlopriečka | 6.59 palca |
| Rozlíšenie | 1256 × 2760 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 144 Hz |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 460 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 88.9% |
| Maximálny jas | 1200 cd/m² |
| Ochrana displeja | Sklo Crystal Shield |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | 1 miliarda farieb Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | MediaTek Dimensity 8500 Super |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 4 nm |
| Max. frekvencia CPU | 3400 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Typ pamäte | LPDDR5X |
| Grafický čip | ARM Mali-G720 MC8 |
| RAM | 12GB |
| Úložisko | 256GB, 512GB |
| Typ interného úložiska | UFS 3.1 |
| Varianty | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Nie |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
| Nadstavba | ColorOS 16 |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 50 MPx, ƒ/1.8, 24 mm ( Širokouhlý ) Optická stabilizácia obrazu (OIS) PDAF 8 MPx, ƒ/2.2, 15 mm, 116° ( Ultraširokouhlý ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Senzor farebného spektra Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 16 MPx, ƒ/2.4, 23 mm ( Širokouhlý ) |
| Funkcie | Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30/60 fps |
| Video funkcie | Gyro-EIS |
Batéria
| Typ | Si/C Li-Ion |
| Kapacita | 7500 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 80 W |
| Funkcie | Obtokové nabíjanie Reverzné káblové nabíjanie |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | 5G, LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 2100 / 800 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800 MHz) |
| Pásma 5G | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 6 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.4 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Nie |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas Gyroskop Optický snímač odtlačkov prstov pod displejom Senzor priblíženia |
| Ďalšie funkcie | Vstavaný chladiaci ventilátor Programovateľný napájací zdroj (PPS) RGB LED svetlo na zadnej strane Univerzálna špecifikácia rýchleho nabíjania (UFCS) USB Power Delivery |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Oppo K15 Pro
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Oppo K15 Pro?
Cena Oppo K15 Pro je €400 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Oppo K15 Pro uvedený na trh?
Oppo K15 Pro bol oficiálne predstavený Piatok, 03. Apríla 2026.
-
Je Oppo K15 Pro dostupný v obchodoch?
Áno, Oppo K15 Pro je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro váži približne 203 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Oppo K15 Pro?
Displej Oppo K15 Pro má uhlopriečku 6.59 palca.
-
Podporuje Oppo K15 Pro siete 5G?
Áno, Oppo K15 Pro podporuje 5G v pásmach: n1, n3, n5, n8, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n77, n78.
-
Koľko fotoaparátov má Oppo K15 Pro?
Oppo K15 Pro má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.