Ulefone Armor Mini 5
Parametre Ulefone Armor Mini 5
Základné informácie
| Výrobca | Ulefone |
| Názov modelu | Armor Mini 5 |
| Dátum predstavenia | Piatok, 01. Mája 2026 |
| Dátum uvedenia | Piatok, 01. Mája 2026 |
| Stav | V predaji |
| Ceny | €90 |
Dizajn
| Výška | 142 mm (5.59 palca) |
| Šírka | 62 mm (2.44 palca) |
| Hrúbka | 16.5 mm (0.65 palca) |
| Hmotnosť | 170 g (6.00 oz) |
| Farby | čierna |
| Odolnosť | Odolnosť proti pádu (do 2 m) Odolný voči prachu a vode (vydrží vysokotlaké vodné prúdy; ponoriteľný do hĺbky 2 m na 30 minút) |
| Certifikácia odolnosti | IP68, IP69K |
Displej
| Typ displeja | TFT LCD |
| Uhlopriečka | 2.8 palca |
| Rozlíšenie | 240 × 320 pixelov |
| Pomer strán | 4:3 |
| Hustota pixelov | 143 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 27.6% |
| Ochrana displeja | V súlade s MIL-STD-810H |
Hardvér
| RAM | 1GB |
| Úložisko | 8GB |
| Varianty | 8GB 1GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDHC |
Softvér
| Operačný systém | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 0.3 MPx |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Kapacita | 2500 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 5 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Nie |
| Bluetooth | Áno, v2.1 |
| USB porty | USB Type-C |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Nie |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Ďalšie funkcie | LED baterka MP3/MP4 prehrávač |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Ulefone Armor Mini 5
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Ulefone Armor Mini 5?
Cena Ulefone Armor Mini 5 je €90 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Ulefone Armor Mini 5 uvedený na trh?
Ulefone Armor Mini 5 bol oficiálne predstavený Piatok, 01. Mája 2026.
-
Je Ulefone Armor Mini 5 dostupný v obchodoch?
Áno, Ulefone Armor Mini 5 je dostupný v predaji, pretože sa stále vyrába.
-
Aká je hmotnosť modelu Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 váži približne 170 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Ulefone Armor Mini 5?
Displej Ulefone Armor Mini 5 má uhlopriečku 2.8 palca.
-
Podporuje Ulefone Armor Mini 5 siete 5G?
Nie, Ulefone Armor Mini 5 nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Ulefone Armor Mini 5?
Ulefone Armor Mini 5 má na zadnej strane Jedna kamera a nemá predný fotoaparát.