Ulefone Tab A12 Pro
Parametre Ulefone Tab A12 Pro
Základné informácie
| Výrobca | Ulefone |
| Názov modelu | Tab A12 Pro |
| Dátum predstavenia | Piatok, 01. Mája 2026 |
| Dátum uvedenia | Pondelok, 01. Júna 2026 |
| Stav | Čoskoro |
Dizajn
| Výška | 277.8 mm (10.94 palca) |
| Šírka | 191.5 mm (7.54 palca) |
| Hrúbka | 7.5 mm (0.30 palca) |
| Hmotnosť | 610 g (21.52 oz) |
| Farby | Sivá |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 12.2 palca |
| Rozlíšenie | 2400 × 1600 pixelov |
| Obnovovacia frekvencia | 90 Hz |
| Pomer strán | 3:2 |
| Hustota pixelov | 236 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 83.3% |
| Maximálny jas | 450 cd/m² |
| Ochrana displeja | Mohs úroveň 4 |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Nie |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | Unisoc T7300 |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 6 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2200 MHz |
| Architektúra CPU | 64-bit |
| Mikroarchitektúra | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Grafický čip | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| RAM | 8GB |
| Úložisko | 128GB |
| Typ interného úložiska | UFS 2.1 |
| Varianty | 128GB 8GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 16 (Baklava) |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 13 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ), 1.12 μm |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Vysoký dynamický rozsah (HDR) Panoráma |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 5 MPx, ƒ/2.2 ( Širokouhlý ), 1.12 μm |
| Formáty videa | Áno |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 9000 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 18 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Prenosové rýchlosti | LTE, HSPA |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band |
| Bluetooth | Áno, v5.0 |
| USB porty | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Nie |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Nie |
| Zvuk | 103 dB, Štyri reproduktory, Stereofónne reproduktory |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Senzor priblíženia (iba pre príslušenstvo) |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Fotky Ulefone Tab A12 Pro
Často kladené otázky
-
Kedy sa očakáva uvedenie Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro by mal prísť na trh Pondelok, 01. Júna 2026.
-
Je Ulefone Tab A12 Pro dostupný v obchodoch?
Nie, Ulefone Tab A12 Pro ešte nie je v predaji, pretože nebol uvedený.
-
Aká je hmotnosť modelu Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro váži približne 610 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Ulefone Tab A12 Pro?
Displej Ulefone Tab A12 Pro má uhlopriečku 12.2 palca.
-
Koľko fotoaparátov má Ulefone Tab A12 Pro?
Ulefone Tab A12 Pro má vzadu Jedna kamera a na selfie Jedna kamera.