Honor 9X Lite
Parametre Honor 9X Lite
Základné informácie
| Výrobca | Honor |
| Názov modelu | 9X Lite |
| Označenia modelu | JSN-L21 (Medzinárodné) JSN-L22 (Medzinárodné) JSN-L23 (Medzinárodné) |
| Dátum predstavenia | Štvrtok, 14. Mája 2020 |
| Dátum uvedenia | Štvrtok, 14. Mája 2020 |
| Stav | Ukončený |
| Ceny | €220 |
Dizajn
| Výška | 160.4 mm (6.31 palca) |
| Šírka | 76.6 mm (3.02 palca) |
| Hrúbka | 7.8 mm (0.31 palca) |
| Hmotnosť | 188 g (6.63 oz) |
| Farby | Smaragdovo zelená farba, Polnočná čierna |
Displej
| Typ displeja | IPS LCD |
| Uhlopriečka | 6.5 palca |
| Rozlíšenie | 1080 × 2340 pixelov |
| Pomer strán | 19.5:9 |
| Hustota pixelov | 397 ppi |
| Pomer displeja k telu | ≈ 84% |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Bezrámečkový displej | Áno |
| Funkcie displeja | Kapacitný dotykový displej Multitouch displej |
Hardvér
| Čipset | HiSilicon Kirin 710F |
| Počet jadier CPU | 8 |
| Výrobný proces | 12 nm |
| Max. frekvencia CPU | 2.2 GHz |
| Architektúra CPU | 32-bit |
| Mikroarchitektúra | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Typ pamäte | LPDDR4 |
| Grafický čip | ARM Mali-G51 MP4 |
| RAM | 4GB |
| Úložisko | 128GB |
| Varianty | 128GB 4GB RAM |
| Rozšíriteľné úložisko | Áno |
| Slot na kartu | microSDXC |
Softvér
| Operačný systém | Android 9.0 (Pie) |
| Nadstavba | EMUI 9.1 |
| Služby Google Play | Áno |
Zadný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Dvojitý fotoaparát | 48 MPx, ƒ/1.8 ( Širokouhlý ), 0.8 μm, 1/2.0" Veľkosť snímača PDAF 0.08 MPx ( Pomocný snímač ) |
| Podpora blesku | Áno |
| Typ blesku | LED blesk |
| Funkcie | Automatický blesk Režim nepretržitého snímania Digitálny zoom Komppenzácia expozície Detekcia tváre Vysoký dynamický rozsah (HDR) Nastavenia ISO Panoráma Ťuknite pre zaostrenie |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Predný fotoaparát
| Podpora fotoaparátov | Áno |
| Jedna kamera | 8 MPx, ƒ/2.0 ( Širokouhlý ) |
| Formáty videa | Áno |
| Rozlíšenia videa | 1080p @ 30 fps |
Batéria
| Typ | Li-Poly |
| Kapacita | 3750 mAh |
| Výkon káblového nabíjania | 10 W |
Sieť
| Počet SIM | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Áno |
| Prenosové rýchlosti | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| Pásma 2G | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| Pásma 3G | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| Pásma 4G | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
Pripojenie
| Wi-Fi | Áno ( Wi-Fi 5 ) |
| Štandardy Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Funkcie Wi-Fi | Dual-band, Mobilný hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Áno, v4.2 |
| USB porty | Micro-USB 2.0 |
| USB konektor | Nabíjanie cez USB, USB zariadenie hromadného úložiska (UMS) |
| GPS | Áno |
| Funkcie GPS | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC | Áno |
Multimédiá
| Reproduktor | Áno |
| 3,5 mm jack | Áno |
| FM rádio | Áno |
Funkcie
| Senzory | Akcelerometer Kompas / Magnetometer Senzor odtlačkov prstov Senzor priblíženia |
Upozornenie Nemôžeme garantovať, že informácie na tejto stránke sú na 100 % presné.
Recenzie Honor 9X Lite
Video recenzie
Fotky Honor 9X Lite
Často kladené otázky
-
Aká je cena modelu Honor 9X Lite?
Cena Honor 9X Lite je €220 a môže sa neskôr zmeniť.
-
Kedy bol Honor 9X Lite uvedený na trh?
Honor 9X Lite bol oficiálne predstavený Štvrtok, 14. Mája 2020.
-
Je Honor 9X Lite dostupný v obchodoch?
Nie, Honor 9X Lite už nie je v oficiálnych obchodoch, keďže výroba skončila. Môže sa však objaviť u neoficiálnych predajcov.
-
Aká je hmotnosť modelu Honor 9X Lite?
Honor 9X Lite váži približne 188 gramov.
-
Aká je uhlopriečka displeja Honor 9X Lite?
Displej Honor 9X Lite má uhlopriečku 6.5 palca.
-
Podporuje Honor 9X Lite siete 5G?
Nie, Honor 9X Lite nepodporuje siete 5G.
-
Koľko fotoaparátov má Honor 9X Lite?
Honor 9X Lite má vzadu Dvojitý fotoaparát a na selfie Jedna kamera.
-
Môžem na Honor 9X Lite používať služby Google Play?
Áno, služby Google Play sú na Honor 9X Lite plne podporované.